Gap Tarım ve Haber Dergisi

Gap Tarım ve Haber Dergisi

BAŞKAN ÖZYAVUZ’DAN TIP BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN ÖZYAVUZ’DAN TIP BAYRAMI MESAJI
9 views
14 Mart 2022 - 12:06

BAŞKAN ÖZYAVUZ’DAN TIP BAYRAMI MESAJI

Harrn Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, 14 Mart Tıp Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımlayarak tüm doktorların ve sağlık çalışanlarının günlerini tebrik etti.

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, 14 Mart Tıp Bayramı münasebetiyle yayımladığı kutlama mesajında; sağlık çalışanlarımızın değerinin her geçen gün daha da iyi anlaşıldığı salgın döneminde her türlü riski göze alarak mesleklerini icra eden tüm sağlık çalışanlarının aynı zamanda birer kahraman olduğunu ifade etti.

Başkan Özyavuz; “Mesai mefhumu gözetmeksizin 7 gün 24 saat zor şartlar altında çalışan başta doktorlarımız olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımızın bütün gayreti; vatandaşlarımıza zamanında ve kaliteli sağlık hizmeti sunarak onları sağlıklarına yeniden kavuşmasını sağlamaktır. İnsan hayatındaki en önemli unsurun sağlık olduğunu daha iyi anladığımız bu salgın döneminde kahraman sağlık çalışanlarımıza bir kez daha şükranlarımızı sunuyoruz. Her alanda büyük bir ivme kazanarak gelişen ülkemiz, sağlık alanında da dünyadaki gelişmelere ayak uydurmuş ve bu alanda yapılan önemli yatırımlarla sağlık hizmetlerinin etkin ve yaygın biçimde tüm halkımıza ulaşması sağlanmıştır. Tıp Bayramı’nı kutladığımız bugünde, görevi başında şehit düşen ve ebediyete intikal eden sağlık çalışanlarımızı rahmetle anıyor, bu zor günlerimizde her zaman olduğu gibi önce insan diyerek sağlığımız için yorulmadan, fedakârca emek vermeye devam eden tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyorum.” İfadelerini kullandı.

İyi çalışmalar dileriz;

zahit
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.