Gap Tarım ve Haber Dergisi

Gap Tarım ve Haber Dergisi

KARAKÖPRÜ İLÇESİ ESENTEPE’DE GENÇLER SEMT SAHASINA KAVUŞTU

KARAKÖPRÜ İLÇESİ ESENTEPE’DE GENÇLER SEMT SAHASINA KAVUŞTU
1 views
19 Ocak 2023 - 9:10

Karaköprü Belediyesi Esentepe Mahallesinde gençlerin talebi üzerine çalışmalarına başladığı sentetik çim sahanın yapımını tamamlarken, gençler taleplerini kısa sürede yerine getiren Başkan Metin Baydilli’ye teşekkür ettiler

 

Karaköprü Belediyesi gençler için kalıcı spor yatırımları gerçekleştirmeye devam ediyor. Esentepe Mahallesinde Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin saha gezisi sırasında gençlerin kendisinden talebi üzerine yapılması için talimat verdiği sentetik çim sahanın yapımı kısa sürede tamamlandı.

 

Seyrantepe, Atakent ve Doğukent Mahallelerinde kazandırılacak çim sahaların ardından Esentepe Mahallesinde de gençlerin isteğini kırmayan Başkan Baydilli’nin talimatıyla, kullanılmayan pazar yeri sökülerek sentetik çim sahaya çevrildi.

İlçede gençler için kalıcı hizmetler yapma hedefiyle sentetik çim sahalar kazandırdıklarını söyleyen Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Esentepe Mahallesinde de gençlerin rahatlıkla futbol oynayıp spor yapacağı bir saha kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi.

Başkan Baydilli, “Esentepe Mahallemizde sabah gezilerimiz sırasında gençlerimizin bizden saha talebi oldu. Biz de gençlerimiz için kalıcı yatırımlar yapmak isteğimizle bu talebi yerine getirmeye çalıştık. Bu anlamda Esentepe Mahallemizde kullanılmayan bir pazar yeri vardı ve bunu sentetik saha olarak değerlendirmek istedik. Kısa sürede sentetik çim sahamızın yapımını tamamladık ve şu anda mahalledeki çocuklarımız oradan faydalanıyor.  İki tane okulun ortasında olan bu sahamızdan öğrencilerimiz de faydalanıp çeşitli spor turnuvaları yapabilecek. Sentetik çim sahamız Esentepe Mahallemize, gençlerimize hayırlı olsun” diye konuştu.

 

Yapımı tamamlanan sentetik çim sahada top oynayan gençler taleplerini yerine getiren Başkan Baydilli’ye teşekkür ettiler.

zahit
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.