Gap Tarım ve Haber Dergisi

Gap Tarım ve Haber Dergisi

HARRAN’DA KONFORLU BİR ULAŞIM İÇİN ASFALT ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

HARRAN’DA KONFORLU BİR ULAŞIM İÇİN ASFALT ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
4 views
27 Mayıs 2024 - 13:04

default

Her yıl ilçe genelinde yaptığı asfalt çalışmalarını arttırarak sürdüren Harran Belediyesi, asfalt çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Harran ilçesinin farklı bölgelerinde asfalt yol  çalışmalarını kendi öz kaynaklarıyla sürdüren Harran Belediyesi ekipleri, üstyapı hizmeti kapsamında Sehrince, Karaç, Yeşilova, Ambarlı, Doğangüneş, Kanalyurt, Serin, Şeyhnebi, Barutlu ve Gazlıkuyu mahallelerinin bağlantı yollarında asfalt serim çalışmalarına başladı. İhtiyaç olan her bölgeye asfalt çalışması yapan Harran Belediyesi bu konuda çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürüyor.

Cumhur İttifakı Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, “Başlattığımız çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Bugün itibariyle kısa bir sürede ekiplerimizin çalışma başlattığı Sehrince, Karaç, Yeşilova, Ambarlı, Doğangüneş, Kanalyurt, Serin, Şeyhnebi, Barutlu ve Gazlıkuyu mahallelerinin bağlantı yollarında asfalt serim çalışmalarına başladı. Asfalta kavuşan yeni yollarımızın vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyor, tüm hemşehrilerime saygı, sevgi ve muhabbetlerimi sunuyorum” ifadesini kullandı.

Yaptığı çalışmalarından ötürü Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’a teşekkür eden Bellitaş mahallesi sakinlerinden Halil Sancar, ‘‘Genç başkanımız 12 kilometreden oluşan ve 50 köyü birleştiren turizm ve Karaali yolunda asfalt çalışmalarını başlattı. Seçim bittikten sonra başkan yapamaz dediler. Biz de dedik ki başkan sözünün arkasındadır ve başkanımız gerçekten de sözünü tuttu. Allah razı olsun ondan açıklamasında bulundu.

zahit
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.