Gap Tarım ve Haber Dergisi

Gap Tarım ve Haber Dergisi

HARRAN’DA YOLLAR SİL BAŞTAN YENİLENİYOR

HARRAN’DA YOLLAR SİL BAŞTAN YENİLENİYOR
4 views
12 Mart 2024 - 22:20

Harran’da Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un talimatlarıyla sürdürülen asfalt yol çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

Harran Belediyesi, Mahalle içi asfalt serim çalışmaları kapsamında Çağbaşı mahallesinde asfalt serim çalışmaları devam ediyor.

Merkez ve kırsal ayrımı yapmaksızın çalışmalarını sürdüren Harran Belediyesi ekipleri, gayretli çalışmaları sonucu Harranlı vatandaşlara kaliteli hizmetleri ulaştırmaya devam ediyor. Belediyenin öz kaynaklarını kullanarak, Harranlı vatandaşlara hizmeti götürmeye devam eden Başkan Özyavuz ve ekibi ilçenin bütün yollarını güzelleştirmek için yoğun bir mesai harcıyor.

Göreve geldiği günden bu yana her fırsatta Harranlı vatandaşlarla bir araya gelen Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, Harran’ımızın her köşesine hizmetlerimizi ulaştırmaya devam edeceğiz. Yol insanlığın en önemli ihtiyaçlarından biridir. Bizler yoğun bir mesai harcayarak vatandaşlarımızla aramızdaki gönül mesafelerimizi kısaltmak, onların ihtiyaçlarına cevap verebilmek için Belediyemizin bütün imkânlarını seferber ediyoruz. Bizim tek bir derdimiz var oda Harranlı vatandaşlarımızın memnuniyetidir. Cenab-ı Allah’ın izniyle Çağbaşı mahallemizde mahalle içi asfalt serim çalışmalarımız devam ediyor. İlçemizin her bir köşesine hizmeti ulaştırmak için dört koldan çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Açıklamasında bulundu.

 

 

zahit
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.