Gap Tarım ve Haber Dergisi

Gap Tarım ve Haber Dergisi

Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık Gençlerle Buluştu

Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık Gençlerle Buluştu
7 views
07 Kasım 2023 - 21:07

 

Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık gençlerle buluştu. Gençlere önemli tavsiyelerde bulundu.

Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, Türkiye Gençlik Vakfı Hilvan İlçe Temsilciği tarafından düzenlenen gençlik buluşması özel etkinliğine katıldı.

TÜGVA Hilvan İlçe Temsilciliği’nin düzenlendiği buluşma etkinliği Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleşti. Programa konuşmacı olarak katılan Bayık, bilgi ve tecrübelerini gençlerle paylaştı.

Buluşmada konuşan Bayık, “İyi bir gelecek iyi bir meslek seçiminden sonra gelir. Bunun da yolu zamanınızı iyi değerlendirip yeteneklerinizi kullanmaktan geçer. Kendinizi sürekli geliştirin. Teknolojik gelişmelerden faydalanın ve bol bol kitap okuyun. Belediye olarak eğitime ve gençliğe her zaman destek olduk. İlçemize kazandırdığımız Bilgi Evi’nde her yıl yüzlerce öğrenci istediği üniversitede istediği bölümü okuyor. Sizlerde bu güzel imkânlardan mutlaka faydalanın. Fırsatları değerlendirmek sizleri başarıya götürecektir. ‘dedi.

 

Bayık, yaptığı açıklamanın ardından katılımcı gençlerin önerilerini dinledi. TÜGVA Hilvan İlçe Temsilcisi Selahattin Toprak, katılımlarından dolayı Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık’a teşekkür etti.

zahit
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.