Gap Tarım ve Haber Dergisi

Gap Tarım ve Haber Dergisi

M. KASIM GÜLPINAR CEYLANPINARDA COŞKUYLA KARŞILANDI

M. KASIM GÜLPINAR CEYLANPINARDA COŞKUYLA KARŞILANDI
2 views
21 Mart 2024 - 22:56

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa büyükşehir belediye başkan adayı Mehmet kasım Gülpınar bugün Ceylanpınar’da Yeniden Refah Partisi Ceylanpınar Belediye Başkan Adayı Ali Doğan’ın Merkez Seçim İrtibat Bürosu açılışını gerçekleştirdi.

 

Ceylanpınar Kasım Gülpınar’ı bağrına bastı

Ceylanpınar’da yoğun kalabalığın olduğu Merkez Seçim İrtibat Bürosu açılışında Gülpınar; Ceylanpınar’daki eksikliklere değinerek 31 Mart’ta Ceylanpınar’ın Refah’a kavuşması için Yeniden Refah Partisi Ceylanpınar Belediye Başkan Adayı Ali Doğan’ın tercih edilmesi gerektiğini vurguladı.

 

Ceylanpınar Kasım Gülpınar’ı bağrına bastı

 

Yeniden Refah Partisi Ceylanpınar Belediye Başkan Adayı Ali Doğan’ın Merkez Seçim İrtibat Bürosu açılışı sonrası Ceylanpınar Karaj dağlılar Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret eden Gülpınar, dernek üyeleri tarafından ilgiyle karşılandı. Karaj dağlılar Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Başkanı İsmail Alak ve Yönetim Kurulu ile sohbet eden Gülpınar’a Ceylanpınar’a yapılması gereken eksiklikler ve talepler iletildi.

 

 

 

 

Ceylanpınar Kasım Gülpınar’ı bağrına bastı

Dernek ziyareti sonrası Ceylanpınar’da Esnaf ziyareti gerçekleştiren Mehmet Kasım Gülpınar’a kalabalık bir heyet eşlik etti. Ceylanpınar esnafının şikayet ve taleplerini dinleyen Mehmet Kasım Gülpınar’a ilgi oldukça yoğundu. Esnaf vatandaşların devamlı olarak yerel yönetimlerdeki güvensizlik ve yolsuzluk ile ilgili şikâyetlerinin olması ise gözlerden kaçmadı.

zahit
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.