Gap Tarım ve Haber Dergisi

Gap Tarım ve Haber Dergisi

Nevali Hoteli, Group Danışmanı Ercan SAYGI; «ZİNCİR OTEL ÇALIŞMASI İLE TURİZME KATKI SAĞLAYACAKLARINI SÖYLEDİ»

Nevali Hoteli, Group Danışmanı Ercan SAYGI; «ZİNCİR OTEL ÇALIŞMASI İLE TURİZME KATKI SAĞLAYACAKLARINI SÖYLEDİ»
5 views
27 Ocak 2024 - 22:29

Şanlıurfa’nın en gözde otellerinden birisi olan Nevali Hoteli, Group Danışmanı Ercan Saygı Şanlıurfa daki yerel ve ulusal basın mensupları ile öğle yemeğinde bir araya geldi. Zincir otel projesi çalışmalarına başladıklarını söyleyen  Nevali Hoteli Group Danışmanı Ercan Saygı, Nevali Hoteli’ni bir marka değeri yapmayı ve bu kapsamda başka illerde de oteller açmayı planladıklarını söyledi.

Nevali Hoteli Group Danışmanı Ercan Saygı, basın toplantısı düzenleyerek, otel ile ilgili yeni gelişmeleri duyurdu. Otelde düzenlenen basın toplantısında konuşan Ercan Saygı, “Uzun yıllar turizm sektöründe yöneticilik olarak çalıştım. Urfa’ya ikinci gelişim, bundan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Nevali Hotel olarak bir marka değeri yaratmak istiyoruz. Zincir otel mantığını devreye sokup ülkenin değişik şehirlerinde de otel açmayı planladık. Başarılı işler yapacağımı düşünüyorum. Bölgenin insanlarına istihdam katkısı sunacağımıza inanıyorum” dedi.

Yemeğe katılan basın mensuplarının masalarında bir kaç dakika oturarak çalışmaları konusunda fikir alış verişinde bulundular.

zahit
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.