Gap Tarım ve Haber Dergisi

Gap Tarım ve Haber Dergisi

ŞUTSO, BEYPAZARI TİCARET ODASI İLE KARDEŞ ODA OLDU

ŞUTSO, BEYPAZARI TİCARET ODASI İLE KARDEŞ ODA OLDU
45 views
30 Mart 2022 - 17:17

Programları kapsamında, Şanlıurfa’ya gelen Beypazarı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Göçmen ve beraberindeki heyet, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası’na (ŞUTSO) bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaretin akabinde, ŞUTSO ve Beypazarı Ticaret Odası arasında işbirliğini güçlendirmek amacıyla “Kardeş Oda” protokolü imzalandı.

Beypazarı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Göçmen, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Özdemir, Yönetim Kurulu Üyeleri Melih İnan ve Şevki Gürcan’dan oluşan heyet, Akreditasyon Sistemi Kıyaslama Çalışması kapsamında ŞUTSO’yu ziyaret etti.

Beypazarı Ticaret Odası Heyetini, Meclis Başkanı Ahmet Altun, Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Yönetim Kurulu Üyeleri Cuma Korak, Metin Baydar, Mustafa Direkçi ve Genel Sekreter Nihal Dörkardeş karşıladı.

ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Beypazarı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Göçmen de Şanlıurfa’da ve ŞUTSO’da olmaktan mutlu olduğunu ifade ederek, gösterilen misafirperverlikten dolayı teşekkürlerini iletti. Ziyaretin akabinde; Şanlıurfa ve Beypazarı’nın mevcut durumu, potansiyeli ve oda olarak yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi paylaşımında bulunularak kıyaslama çalışmaları gerçekleştirildi.

Ayrıca, ŞUTSO ile Beypazarı Ticaret Odası arasında iletişimi güçlendirmek, karşılıklı hizmet standartlarının arttırılmasını sağlamak, ortak çalışmalar ve işbirliği çerçevesinde daha kapsamlı faaliyetler, projeler hazırlamak, sanayi ve ticaretin gelişmesinin yanında sosyo-kültürel faaliyetlerde de birlikte hareket etmek amacıyla “Kardeş Oda” protokolü imzalandı.

Düzenlenen “Kardeş Oda” protokolü töreninde konuşan ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, imzalanan “Kardeş Oda” protokolünün iki oda için de hayırlı olması temennisinde bulundu. Başkan Peltek, “Ülkemizin ve bölgelerimizin kalkınması adına gerçekleştirilecek her türlü çalışmada, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası olarak işbirliğine hazırız.” dedi.

Beypazarı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Göçmen ise “Biz de ŞUTSO ile “Kardeş Oda” olarak ortak çalışmalarda yer almaya ve projelere destek vermeye hazırız.” dedi.

Program, karşılıklı hediyeleşmenin ardından sona erdi.

Bilindiği üzere Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası; 2012 yılı Kasım Ayı’nda Bursa Ticaret ve Sanayi Odası, 2013 yılı Eylül Ayı’nda Kocaeli Ticaret Odası, 2015 yılı Kasım ayında Ankara Sanayi Odası, 2019 yılı Haziran ayında Mersin Ticaret ve Sanayi Odası, 2019 yılı Kasım ayında Bodrum Ticaret Odası yine 2019 yılı Kasım ayında Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası, 2021 Kasım ayında ise Ordu Ticaret ve Sanayi Odası ile Kardeş Oda Protokolü, imzalamıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
zahit
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.